دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

دپارتمان تبلیغات

 

 

 

 

همگان آگاه اند که یکی از ویژگی های دوران مدرن و پسامدرن، عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی ست. بدون توجه به این عرصه، کمتر کمپانی ایی می تواند در بازار، علاوه بر سوددهی مناسب، به رشد و اعتلای خود نیز بیاندیشد.

شرکت «کارنو تام بنا» نیز با توجه به پتانسیل جوانان خلاق و متخصص ایرانی، فضاهای متفاوت و تازه ای را در این عرصه در اختیار مشتریان قرار می دهد. کمپین های محیطی، مجازی، مطبوعاتی، رسانه ای و... با مشاوره های مطلوب، علاوه بر کاهش هزینه های تبلیغات می تواند به موثر بودن آن کمک کند. این دپارتمان شامل بخش های زیر است:

 

مشاوره

راهنمایی مشتریان برای مدیریت هزینه های درنظر گرفته شده با توجه به گستردگی و تنوع تبلیغات، تحقیقات بازار و اطلاع از وضعیت رقبا، روند آتی بازار و رفتارشناسی مصرف کنندگان، ارائه بهترین پیشنهاد و ساختار با توجه به نوع محصول یا خدمات ارائه شده از جانب مشتریان، ارائه پکیج های چند جانبه(کمپین) به منظور حصول نتایج همه جانبه و حضور موثر در همه عرصه های تبلیغاتی، برند سازی و ارتقا یا اصلاح جایگاه برند، ساختار تبلیغاتی هر محصول و هر نوع خدمات با توجه به چشم انداز ارائه شده توسط مشتریان، شعار کمپانی و نوع طراحی بصری و تجسمی سفارشات با توجه به دیدگاه های مشتریان از جمله خدمات مشاوره تبلیغاتی ست.

اتاق فکر تبلیغاتی کارنو تام بنا، علاوه بر درنظر گرفتن نیازهای مشتریان، پیشنهاداتی را جهت روند  ایده های کوتاه مدت و دراز مدت، تعیین و انتخاب ایده های اصلی و فرعی در آینده کاری، تعریف کاراکتر و جایگاه، روند شعارسازی و طراحی بصری ارائه خواهد داد.

 

 

 

 

تیزر، فیلم، مستند (تجاری، صنعتی، فرهنگی)

تفاوت اصلی در این بخش در میان تمامی کمپانی های موجود در ایران، ارائه طرح های متفاوت (طرح، فیلمنامه، استوری برد) با توجه خلاقیت و مدیریت هزینه هاست. در این بخش، ما علاوه بر در اختیار داشتن تیم فیلمنامه نویسی تحصیلکرده و حرفه ای، استودیوی اختصاصی و تجهیزات اختصاصی را نیز در اختیار داریم تا بتوانیم با کاهش هزینه های واسطه گری، بیشترین میزان خلاقیت و کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهیم. از جمله:

  • طرح و فیلمنامه بر اساس استوری برد
  • تصویربرداری حرفه ای زمینی و هوایی
  • کامپوزیت دو بعدی و سه بعدی
  • تصویربرداری اسلوموشن
  • تایم لپس موشن
  • اینفوگرافی
  • انیمیشن
  • جلوه های ویژه بصری
  • تدوین، صدابرداری، دوبله، صداگذاری و ساخت موسیقی

 

 

 

مجموعه گرافیک (عکاسی، پوستر، طراحی)

مبرهن است که دیده شدن یک تبلیغ مهمترین شاخصه آن خواهد بود. واحد گرافیک «کارنو تام بنا» نیز با به کارگیری نیروهای خلاق و تحصیلکرده دانشگاهی و همچنین در اختیار داشتن چاپخانه اختصاصی سعی در بهتر دیده شدن محصولات و خدمات مشتریان خواهد کرد. تلفیق هنر و صنعت با توجه به مکاتب هنری جاری در جهان می تواند سکوی پرتابی در این عرصه باشد. خدمات این بخش شامل موارد زیر خواهد بود:

عکاسی صنعتی، دکوراتیو، تجاری، مستند، فیگوراتیو و هنری با آخرین تجهیزات و امکانات دیجیتال

 

 

 

 

مشاوره، طراحی و اجرای هویت سازمانی (CI) شامل لوگو، اوراق اداری (سربرگ، پاکت و کارت ویزیت) و برندینگ

طراحی و چاپ پوستر، بنر و بیلبورد، بروشور، کاتالوگ، خبرنامه یا نشریه درون سازمانی و عمومی، آگهی و رپرتاژ آگهی مطبوعاتی، کتاب، تندیس، حجم، طراحی گرافیکی صفحات وب و AP، طراحی گرافیکی بسته بندی محصولات، پیکتوگرام، ویرایش لوگو (Logo Redesign)، طراحی بصری لوح فشرده و دفترچه آن

 

 

 

 

کمپین تبلیغات محیطی

امروزه شهرها، جاده ها و اماکن عمومی کشور، محل مناسبی برای دیده شدن محصولات و خدمات مختلف هستند. مجموعه بیلبوردها و انواع تابلوهای تبلیغاتی درون شهری، جاده ای، ایستگاه ها و ترمینال های مسافربری درون و برون شهری، فرودگاه ها و ایستگاه های ریلی، موزه ها و مراکز فرهنگی هنری، مراکز خرید و معابر شهری عمومی فضای مناسبی را برای دیده شدن در اختیار شرکت ها می گذارد. شرکت «کارنو تام بنا» نیز بنا به درخواست مشتریان خود، کلیه امور طراحی، چاپ، نصب و فروش فضاهای تبلیغاتی محیطی را با بهترین خدمات در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

 

 

 

کمپین تبلیغات مجازی (وب، AP، شبکه های مجازی)

با توجه به گسترش روز افزون ضریب نفوذ اینترنت در ایران، اقبال مردم به برطرف کردن نیازهای خود از طریق اینترنت بیش از پیش احساس می شود. این امر فرصت خوبی را در اختیار افراد و کمپانی های مختلف قرار خواهد داد تا از طریق دنیای مجازی، به تبلیغ کالا و خدمات خود پرداخته و فعالیت های خود را گسترش دهند. «کارنو تام بنا» نیز در همین راستا انواع خدمات قابل ارائه در این زمینه را با امنیت و کارایی بالا ارائه خواهد داد:

طراحی، اجرا و پشتیبانی وب سایت

طراحی، اجرا و پشتیبانی اپلیکیشن در محیط های اندروید و ios و موبایل کاتالوگ

طراحی، اجرا و پشتیبانی پایانه فروش آنلاین

بازاریابی اینترنتی (کمپین های مجازی)، دیجیتال مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ

بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو

طراحی چندرسانه ای (Multi Media)

 

 

از سایر خدمات ارائه شده در دپارتمان تبلیغات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برگزاری همایش و کنفرانس در ابعاد مختلف، (رزرو سالن های همایش، ارائه برنامه برگزاری همایش، تشریفات CIP و VIP، برگزاری نشست ها و رویدادهای مطبوعاتی و رسانه ای با حضور چهره های مطرح کشور و ایجاد ریل خبری آن ها)

 

 

 

 

ارسال مرسوله ها و هدایا و اطلاع رسانی های پستی به جوامع هدف

 

 

 

انواع گیفت ها و هدایای تبلیغاتی