دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

برپایی دهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران در محل دائمی نمایشگاهها

صبح امروز سه شنبه 18 فروردین ماه 1394، دهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و فعالان این بخش به طور رسمی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گشایش یافت.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

 

 

 

دهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران با حضور ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور ، میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ، موسی خانی رییس کمیته ملی ربوکاپ ایران و قنبری معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج . ا . ایران و هیات همراه آنان افتتاح گردید.

 

 

 

این گزارش حاکی است:

 

 

 

در دهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران که یکی از بزرگترین رویدادهای رقابتی – نمایشگاهی در صنعت روباتیک منطقه و کشورمان تلقی می شود ، 340 تیم داخلی و همچنین 40 تیم خارجی از 13 کشور جهان شامل : آلمان-آمريكا-انگليس-تايلند-پاكستان-چين-سوئيس -هلند-هند-كانادا- كلمبيا –مكزيك و مصر در فضایی به مساحت بیش از 15,700 مترمربع آخرین دستاوردهای خود در زمینه تولید و هدایت انواع رباتهای هوشمند و نیمه هوشمند را طی برگزاری مسابقاتی با یکدیگر به نمایش گذاشته اند.

 

 

 

قابل ذکر است :

 

 

 

این مسابقات از تاریخ 17 فروردین ماه بطور غیر رسمی شروع شده و تا روز جمعه 21 فروردین ماه 1394 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج . ا . ایران برپا خواهد بود که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.