دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

مراسم تجلیل از بانوان در نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

 زندگی و سیره ی حضرت زهرا( س) به قدری آموزنده و جذاب است كه هر زن آزاده ای در جهان او را چونان قدیسه ای تحسین می كند؛ زنی كه تولدش از دامن خدیجه كبری ، همسر پیامبر گرامی اسلام (ص) و در كانون نخستین خانواده اسلامی با نغمه های آسمانی و تسبیح قدسیان همراه شد و شب میلادش را عرشیان به بانگ تكبیر و تسبیح جشن گرفتند و خداوند لقب كوثر به او عطا كرد؛ زیرا وی سرچشمه ی تمام خوبی های جهان است .

نامگذاری یك روز از سال به نام مادر در فرهنگ و ملل مختلف سابقه ای طولانی دارد و هر ملتی سعی كرده است روزی را به تجلیل از مقام شامخ مادر اختصاص دهد.در فرهنگ پر بار ایران اسلامی خجسته زاد روز بانوی گرانقدر اسلام ، دختر حضرت محمد (ص) روز مادر نام گرفته تا زنان  و مادران این مرز و بوم از او درس ایمان ، فداكاری و مهربانی بیاموزند. ما نیز بر آن شدیم تا با مروری بر تاریخچه روز مادر در میان ملل دیگر ، سابقه این مناسبت را در سایر فرهنگ ها بررسی كنیم.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران در محل سالن مروارید نمایشگاهها برگزار گردید .

این گزارش حاکی است : در این مراسم دکتر حسین اسفهبدی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهها ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه از بانوان شاغل در نمایشگاهها تقدیر و تشکر نموده و با اشاره به زحمات مادران و بانوان شاغل در عرصه زندگی و کار گفت:زحمات این عزیزان به عنوان مادر قابل تقدیر و تشکر است.

همچنین قابل ذکر است :در خلال این مراسم با شکوه برخی از بانوان در فضایی صمیمی با اشاره به نقطه نظرات خود در امور رفاهی از دکتر اسفهبدی خواستند تا نسبت به ازدیاد برخی امور رفاهی بانوان اهتمام بیشتری صورت پذیرد که دکتر اسفهبدی نیز ازاین پیشنهادات استقبال و دستور اجرایی صادر نمودند .