دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

برگزاری بزرگترین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی خاورمیانه در تهران

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه بیش از 210 شرکت داخلی و 53 شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند.

در نمایشگاه امسال علاوه بر شرکت های داخلی شرکت ها و نمایندگانی از 9 کشور مختلف جهان شامل ترکیه، آلمان، چین، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، یونان، مالزی و کره جنوبی نیز جدید ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

در این نمایشگاه انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست، مو و رنگ مو، عطر، ادوکلن و اسپری، خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی و مشاوره ای و همچنین انواع دستگاه ها، صنایع، تجهیزات و ماشین آلات این حوزه به نمایش عموم گذاشته می شود.

رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی از رشد قابل توجه بیست و دومین نمایشگاهخبر داد و گفت: از نظر متراژ فضای برگزاری نمایشگاه، امسال متراژ آن نسبت به سال گذشته، حدود 20 رشد یافته است.

مرادی اضافه کرد: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی همچنین از نظر حضور شرکت های داخلی حدود 10 درصد و شرکت های خارجی 45 درصد رشد یافته است.

مجری و رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی گفت: تولیدکنندگان و شرکت های حاضر در این نمایشگاه ، آخرین تولیدها، دستاوردها و تکنولوژی های روز این بخش را ارائه و به نمایش خواهند گذاشت.

مرادی با بیان اینکه شناساندن و معرفی محصولات جدید یکی از اولویت های برپایی این نمایشگاه است، افزود: جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در این حوزه، کمک به رونق تولید، ایجاد زمینه فعالیت های علمی وتحقیقی در مورد ذائقه مصرف کنندگان، رقبا و محصولات جدید آنها، پیش فروش کردن محصولات، شناسایی و انتخاب نمایندگان فروش جدید، اطلاع از آخرین استانداردهای علمی و پژوهشی خارجی، اشتغالزایی، تعامل بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، معرفی توانمندی های شرکت های داخلی و کشف استانداردهای بالقوه در داخل کشور از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده اضافه کرد: این نمایشگاه در فضائی به مساحت حدود 25 هزار مترمربع در سالن های 38-35-31A- 31B -41-38 -18 و فضای باز نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته (ایران بیوتی وگلین) را شرکت سامع پاد نوین با همکاری و حمایت سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران، انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران و انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران برگزار می کند.

این var current = "178"; $(document).ready(function(){ $(".navbar-nav li").each(function() { var x = $(this); if (x.text().trim() == current.trim()) { x.addClass("active"); } }); });