دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

برگزاری دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز یکشنبه 27 اردیبهشت ماه 1394 ، دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :

 

- هجدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی, دندانپزشکی,آزمایشگاهی و خدمات سلامت ، با حضور ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ، دیناروند ریاست سازمان غذا و دارو و هیات همراه ،

 

و

 

- سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی, صنایع و تجهیزات وابسته ، با حضور نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت ، آخوندی وزیر راه و شهر سازی و هیات همراه

 

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند. همچنین دکتر اسفهبدی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

 

این گزارش حاکی است:

 

 - در هجدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی, دندانپزشکی,آزمایشگاهی و خدمات سلامت

 

تعداد500 شرکت داخلی و 50 شرکت خارجی از 20 کشور شامل : آلمان, اتریش,  اسپانیا, اکراین, ایتالیا, بلژیک, برزیل, تایوان, ترکیه, پرتغال, ژاپن, سوئیس, سوئد, چین, فرانسه, دانمارک, هند, هنگ کنگ, لوکزامبورگ و کره جنوبی در فضايي به وسعت 35,000 متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی, دندانپزشکی,آزمایشگاهی ، خدمات سلامت و ارائه محصولات جدید ارتوپدی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

 

- همچنين در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی, صنایع و تجهیزات وابسته

 

120 شرکت ایرانی و 18 شرکت خارجی از 14 کشور جهان شامل : آلمان, استرالیا, اسلواکی, انگلیس, اوکراین, ایتالیا, بلغارستان, دانمارک, ترکیه, چین, سوئد, سوئیس, روسیه و قزاقستان در فضايي به وسعت بیش از 16,100 متر مربع حضور پیدا کرده که در زمینه تولید انواع واگن های باری و مسافربری, تجهیزات و قطعات ساخت واگن, ریل, چرخ و محور و شرکت های پیمانکار و مهندسین مشاور آخرين تكنولوژي ها و دستاوردهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.

 

قابل ذکر است هجدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی, دندانپزشکی, آزمایشگاهی و خدمات سلامت تا روز سه شنبه 29 اردیبهشت و سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی, صنایع و تجهیزات وابسته نیز تا روز چهارشنبه 30 اردیبهشت ماه 1394برقرار بوده که از ساعت 9 صبح لغایت 4 بعدازظهر پذیرای علاقمندان و متخصصین گرامي در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مي باشند.