دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

دوشنبه 18 خرداد ماه 1394 اولین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :

 

اولین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران با حضور مظاهریان معاون وزیر راه و شهر سازی در امور مسکن و ساختمان ، مائورو کونچاتوری سفیر ایتالیا در تهران و هیات همراه ،در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود. همچنین امیرمکری قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

 

این گزارش حاکی است:

 

 - در اولین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران

 

تعداد 79 شرکت خارجی از 14 کشور جهان شامل : آلمان، اتریش، اسپانیا، ایتالیا، امارات متحده عربی، بلژیک، ترکیه، رومانی، جمهوری چک، چین، فرانسه، فنلاند، هند و کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 1,200 متر مربع حضور دارند که در زمینه توليد مصالح و تجهیزات ساختمانی، ماشین آلات سنگین، سنگ های طبیعی، وسایل تولیدروشنایی و انرژی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

 

قابل ذکر است این نمایشگاه تا روز پنجشنبه 21 خرداد 1394 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.