دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری

سه شنبه 19 خرداد ماه 1394 دومین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :

دومین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری با حضور ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ، غفوری فرد از اعضای پرسابقه و فعال در زمینه های علمی و اجرایی در دولتهای قبلی جمهوری اسلامی و هیات همراه ،در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین اسفهبدی معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

این گزارش حاکی است:

 - در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری

50 شرکت ایرانی و 30 شرکت خارجی از 10 کشور جهان شامل : آلمان، انگلیس، اکراین، بلاروس، پاکستان،  قزاقستان،روسیه، چین، هند و کره جنوبی در فضايي به وسعت 4,500 متر مربع حضور پیدا کرده که در زمینه اجرای پروژه هاي علمی و فناوریهای روز دنیا آخرين دستاوردها ی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

قابل ذکر است : این نمایشگاه تا روز جمعه 22 خرداد 1394 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.