دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی

صبح امروز چهار شنبه 20 خرداد ماه 1394 و همزمان با روز صنایع دستی ، چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش و میهمانان خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی با حضور سلطانی فر  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، خانم غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی و دیگر مقامات بلند پایه و مسئول حوزه صنایع دستی کشورمان و هیات همراه آنان ،در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین امیر مکری قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

این گزارش حاکی است:

 - در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی420 شرکت داخلی و 20 شرکت خارجی از 7 کشور شامل : کویت، عراق، آذربایجان، لبنان، هندوستان، قبرس و  افغانستان در فضايي به وسعت 9,500 متر مربع حضور پیدا کرده و آخرين دستاوردها در زمینه  تولید انواع صنایع دستی را جهت بازدید متخصصین و بازدیدکنندگان عرضه خواهند کرد.

 قابل ذکر است : این نمایشگاه تا روز دوشنبه 25 خرداد 1394 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 15 تا 21 از آن بازدید بعمل آورند.