دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

افتتاح بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیک و چینی بهداشتی

دوشنبه 29 تیر ماه  1394، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیک و چینی بهداشتی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران  :

 

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیک و چینی بهداشتی ، با حضور ابویی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و امیرمکری عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

 

- این گزارش حاکی است :

 

در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیک و چینی بهداشتی

 

167 شرکت داخلی و 43 شرکت خارجی از 9 کشور شامل : آمریکا،آلمان، اسپانیا، ایتالیا، اکراین، بلغارستان، جمهوری چک، چین و کره جنوبی در فضايي به وسعت 31,200 متر مربع حضور پیدا کرده و آخرين دستاوردها در زمینه  تولید انواع کاشی و سرامیک، چینی و ملزومات بهداشتی، رنگ و لعاب، ماشین آلات و مواداولیه را جهت بازدید متخصصین و بازدیدکنندگان عرضه خواهند کرد.

 

- شایان ذکر است :

 

این نمایشگاه بمدت 4  روز یعنی تا اول مردادماه 1394  برقرار بوده و از ساعت 9 صبح لغايت16 بعدازظهر پذیرای علاقمندان و متخصصین گرامي در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مي باشد.