دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

افتتاح هفتمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی ، معدن و ماشین آلات وتجهیزات مربوطه

دوشنبه 29 تیر ماه 1394، هفتمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی ، معدن و ماشین آلات وتجهیزات مربوطه با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :

 

هفتمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی ، معدن و ماشین آلات وتجهیزات مربوطه ، با حضور امیرمکری عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

 

- این گزارش حاکی است:

 

در هفتمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی ، معدن و ماشین آلات وتجهیزات مربوطه

 

* تعداد  120 شرکت داخلی و 14 شرکت خارجی از  7 کشور جهان شامل : آلمان، اسپانيا، ايتاليا، تركيه، چين، هند و کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 10,700 متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید و فرآوری سنگ معدن، مصنوعات سنگ، تولید و ساخت ماشین آلات سنگبری ، تولید باسکول و انواع ماشین آلات و انواع  لقمه ها ، ساینده ها و سنباده های فراوردهای سنگی، سنگهای ساختمانی ، تجهیزات معدنی و سنگ های تزئینی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

 

- شایان ذکر است :

 

این نمایشگاه بمدت 4  روز یعنی تا اول مردادماه 1394  برقرار بوده و از ساعت 10 صبح لغايت17 بعدازظهر پذیرای علاقمندان و متخصصین گرامي در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مي باشد.