دپارتمان نمایشگاهی
رقابت در بازار کسب و کار نوین...

دپارتمان دکوراسیون داخلی
یکی از جلوه های چشم نواز و...

سفارش آنلاین

دپارتمان تبلیغات
همگان آگاه اند که یکی...

تمبر اکسپو رونمایی می‌شود

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاهها به نقل ازخبرنگار اعزامی صمت به ایتالیا، کمیسر ژنرال ایران در شهرک اکسپو از رونمایی تمبر اختصاصی برای روز ملی خبر داد و گفت: با هماهنگی اداره پست جمهوری اسلامی ایران، امروز یک تمبر زیبا با محوریت روز ملی ایران رونمایی خواهد شد. این تمبر از لحظه رونمایی به‌صورت سراسری در تمام جهان توزیع می‌شود.
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در مورد مهم‌ترین مهمانان پاویون ایران نیز اظهار کرد: دو وزیر ایرانی، سه نماینده مجلس و برخی معاونان وزرا امروز در جمع ما خواهند بود. ضمن اینکه مدیر ایتالیایی اکسپو به همراه وزیر اقتصاد این کشور نیز قول حضور در جشن ملی ایران را داده‌اند.
وی ادامه داد: امضای برخی تفاهم‌نامه‌های نمایشگاهی با کشور میزبان و ایجاد بسترهای جدید برای گسترش همکاری‌های دوجانبه با تمام کشورهای اروپایی از دیگر اهداف ما هستند. 
رئیس نمایشگاه بین‌المللی تهران تصریح کرد: سعی داریم برنامه‌های رسمی خودمان را تا ساعت ۵ بعدازظهر به‌وقت میلان پایان بخشیم و در ادامه اجرای برنامه‌های هنری ازجمله نمایش‌های محلی و اجرای زنده سالار عقیلی را داشته باشیم.
اسفهبدی در ادامه با اشاره به اهمیت این جشن تاکید کرد: طی روزهای اخیر ما شبانه‌روز در تلاش بودیم تا مقدمات حضوری چشمگیر را همزمان با بزرگداشت ابن‌سینا کلید بزنیم. اگرچه بسیار علاقه‌مند بودیم که آقای رییس‌جمهور یا معاون اول ایشان ما را در این مراسم همراهی کنند اما با توجه به فشردگی برنامه‌های دولت این امر محقق نشد. درنهایت خوشحالیم که شرایط برای حضوری پررنگ و اثربخش فراهم است و انشالله امروز به‌خوبی ظاهر می‌شویم.